14 ژانویه

لاغری شکم

لاغری شکم

لاغری شکم : یکی از بحث برانگیز ترین و پرطرفداران ترین مباحت بین افراد، مبحث های مرتبط با لاغری می باشد.

بسیاری از افراد به دلیل عدم تحرک یا میل به خوردن غذاهای فست فود و غذاهای چرب به مرور زمان دچار افزایش وزن می شود.

افزایش وزن ، انباشته شدن چربی را به دنبال دارد و  در نهایت فرد به دلیل انباشته شدن چربی های بیش از اندازه، تناسب اندام خود را از دست می دهد.

خوشبختانه با پیشرفت صنعت پزشکی روش های بسیار زیادی برای لاغری تمام اجزای بدن ابداع شده است که با مراجعه به فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می توانید از آن ها مطلع شوید.

لاغری شکم

بهترین روش برای لاغری شکم و پهلو چیست ؟

از بین بردن چربی های شکم و پهلو یا در اصطلاح عامیانه آب کردن چربی شکم و پهلو، بسیار دشوار است و حتی افرادی که سالیان سال است ورزش می کنند از سخت آب شدن چربی های شکم صحبت می کنند.

چربی های انباشته شده در شکم و پهلو به طور مستقیم با تغذیه فرد ارتباط دارند و در صورتی که فرد در کنار ورزش های حرفه ای نیز تغذیه مناسبی نداشته باشد ، تغییر چشمگیری در حجم شکم و پهلو مشاهده نمی شود.

در نتیجه بسیاری از افرادی که به چاقی شکم و پهلو مبتلا هستند به دنبال روشی به غیر از ورزش کردن هستند.

یکی از بهترین روش های لاغری شکم انجام ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم می باشد.

جراحی شکم چیست ؟

آبدومینوپلاستی یا جراحی شکم یک روش تهاجمی برای از بین بردن چربی های شکم است.

مهم ترین مزیت ابدومینوپلاستی ، رفع پوست های شل و ترک خورده شکم نیز می باشد به همین دلیل بانوانی که به دلیل زایمان دچار افتادگی پوست شکم شده اند، یکی از بهترین کاندیدهای آبدومینوپلاستی هستند.

ابدومینوپلاستی تنها برای کوچک کردن شکم و پهلو مورد استفاده قرار میگیرد و با توجه به شرایط جسمی بیمار ، جراح پلاستیک و زیبایی برش مناسب را برای خارج کردن چربی شکم و پهلو می زند.

برای انجام جراحی شکم نیازی نیست که بیمار دارای حجم چربی مشخصی باشد و این روش برای افرادی که حجم چربی بسیار بالایی دارند نیز انجام می شود.

نحوه انجام ابدومینوپلاستی چگونه است ؟

همانطور که گفته شد، جراحی زیبایی شکم یا آبدومینوپلاستی نوعی جراحی تهاجمی است.

در نتیجه این جراحی در اتاق عمل انجام می شود و نیاز است که بیمار تحت بیهوشی قرار گیرد.

پس از بیهوش شدن بیمار ، فوق تخصص پلاستیک با توجه به شرایط بیمار برش مناسبی را می زند و چربی های شکم را خارج می کند و در صورت نیاز ، پوست اضافی شکم را نیز با زدن برش ، حذف می کند و سپس با زدن بخیه منجربه اتمام جراحی آبدومینوپلاستی می شود.

لاغری شکم

هزینه جراحی شکم

با توجه به اینکه چربی انباشته شده در شکم هر فردی متفاوت می باشد و میزان چربی در پیچیدگی و دشوار شدن جراحی زیبایی شکم نقش دارد به همین دلیل تعیین هزینه پیش از معاینه بیمار امکانپذیر نیست .

برای مطلع شدن از هزینه جراحی شکم ، در ابتدا شرایط جسمی بیمار و میزان چربی شکم و پهلو باید بررسی شود.

 

 

 

 

دکتر مهدی امین خاکی – فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
(جراحی شکم – عمل جراحی بینی ، جراحی سینه ، لیپوماتیک ، جراحی زیبایی پلک )
لاغری شکم
به این مقاله امتیاز دهید

درباره نویسنده

جراحی بینی | جراحی سینه
دکتر مهدی امین خاکی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران انجام جراحی فوق تخصصی زیبایی بینی با تنفس طبیعی جراحی فوق تخصص زیبایی صورت (Face Lift) فک و پلک ها جراحی فوق تخصصی پلاستیک ( شکم ، سینه ، پروتز ، ساکشن ، لیپولیز ، تزریق چربی ، بوتاکس)

پاسخ

هشت − پنج =